Rezervovať
Microblading |
OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 €

Permanentný Makeup 

"Nájsť rovnováhu v pohľade na svet môze byť ťažké, ale nenájsť ju, je ešte ťažšie. Dívaj sa na svet s ľahkosťou. A keď sa budeš dívať, nech tvoje oči zdobí dokonalé obočie."

Obočie je nezanedbateľný detail každej tváre. Tvorí jednu z jej najdôležitejších kontúr a dáva jej finálnu podobu. Je to až neuveriteľné, ako tento malý pásik tvorený drobnými chĺpkami dokáže zmeniť náš vzhľad.

Kedysi malo obočie funkciu vyslovene praktickú. Slúžilo k zachytávaniu potu a mikro častíc prachu z čela. Dnes však plní funkciu vyslovene estetickú. Kľudne si to vyskúšajte. Nakvapkajte si pár kvapiek vody na čelo, tesne nad obočím a zistite, či si s kvapkami vaše obočie  poradí a zastaví ich pred stečením do vašich očí...

Asi nie.

Preto by sme mali venovať pozornosť jeho skutočnému účelu, ktorý vďaka vývoju a módnemu diktátu doby nadobudlo. Vďaka moderným technológiám a možnostiam kozmetického priemyslu si aj ono našlo svoju cestu k dokonalosti a nie len ono, ale aj mnohé  jeho nositeľky. Príroda ani v prípade obočia nerozdáva spravodlivo a zatiaľ čo niekde pomôže iba pinzeta a 20 minút so zaťatými zubami raz mesačne, inde je nutné niečo rýchlo pričarovať.

Takéto čáry – máry zastupuje v našom salóne napríklad technika Microblading obočia. Jedná sa o metódu tetovania, ktoré dokáže zabezpečiť prirodzený vzhľad zákazníčkinho obočia, jeho dokonalý tvar, farbu a hustotu. Platí tu ako pri všetkých ostatných skrášľovacích procedúrach jediná mantra :

,, Zavri oči, keď ich otvoríš a pozrieš sa do zrkadla, bude z Teba nový človek.“

"ART IN EVERYDAY LIFE"